Strona w trakcie przebudowy. Zapraszamy wkrótce na nową stronę www.

uk falg deu falg pl falg

Firma

Firma Wobi-Stal powstała w 2004 r., a od roku 2008 znajduję się w TSSE (Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna).

Wobi-Stal zajmuje się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych. Oferujemy wykonanie konstrukcji dla przemysłu off-shore i subsea (elementów maszyn do wydobycia ropy z dna oceanów), przemysłu kolejowego jak również konstrukcje do maszyn budowlanych, elektrowni wodnych, wiatrowych, biogazowni, elementów konstrukcyjnych hal, oraz innych konstrukcji wg. zapotrzebowania naszych klientów. 

Prowadzimy działalność produkcyjną w zakresie cięcia gazowego, plazmowego  i laserowego blach oraz spawania i obróbki mechanicznej.

W ramach naszej działalności proponujemy Państwu współpracę w zakresie sprzedaży atestowanych wyrobów hutniczych pochodzących z hut polskich i zagranicznych. 
 

photo1
Gwarantujemy wieloletnie doświadczenie w branży, pełną znajomością rynku wyrobów hutniczych oraz wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej.
 
Kilkuletnia obecność na rynku pozwoliła nam pokazać się jako solidny partner. Dzięki wiedzy i umiejętnościom firma terminowo wywiązuje się z warunków podpisanych umów, rzetelnie i profesjonalnie podchodząc do każdego klienta.
 
Od 2011 roku należymy do elitarnego klubu "GAZEL BIZNESU", grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do korzystania z naszych usług!
powrót