Ponad 10 lat dostaw dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu daje nam dużą pewność co do naszych umiejętności i rzetelności. Opierając się na technologii cyfrowej, partnerstwie strategicznym i silnej kulturze rozwiązywania problemów, dostarczamy wysoko rozwinięte wyroby stalowe o najwyższych wymaganiach technicznych. Nasze produkty pracują w najbardziej wymagających warunkach w bezpieczny, przewidywalny i wydajny sposób.

Wszystkie etapy produkcji, w tym projektowanie, technologia, prefabrykacja, spawanie, malowanie, montaż, inspekcja końcowa i wysyłka realizowane są przez nasz doświadczony zespół pod jednym dachem, co daje nam możliwość realnego partnerstwa z największymi producentami podmorskich konstrukcji wydobywczych, sprzętu budowlanego, sprzętu przeładunkowego i portowego. 

 

 

Jesteśmy dumni z bycia dostawcą dla sektorów górniczego, wydobywczego, kolejowego i portowego. Nasze produkty dostarczane są do lokalizacji na całym świecie, gotowe do montażu i pracy w najtrudniejszych warunkach. 

Nasza przygoda zaczyna się od małego warsztatu produkcyjnego na tyłach historycznej HUTY STALOWA WOLA, co daje nam dogłębne zrozumienie procesów i zasad obróbki stali i pozwala nam spawać to, czego potrzebuje przyszłość.